Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

JMP Sports

JMP Sports

JMP Sports Wear to odzież sportowa, którą można kupić w najlepszychsklepach w Polsce. Zależy nam na klientach, którzy wiedzą, czego chcą,doceniają jakość i poszukują ciekawej oferty spośród wielu propozycjifirm odzieżowych.
Nie jest łatwo trafić do dobrego klienta, a jeszcze trudniej sprawić, by on nas szukał lub też zauważył, że jesteśmy tą firmą, której potrzebuje.

Od listopada 2005 roku wyręcza nas w tym profesjonalny zespół SunriseSystem. Dzięki usłudze pozycjonowania, jaką Sunrise System wykonuje nanasze potrzeby, nie musimy martwić się, że nasza oferta rozpłynie się w Internecie wśród konkurencyjnych. Wypromowanie przez Sunrise Systemnaszej witryny na czołówki list wyszukiwania dało nam gwarancję, żektokolwiek będzie szukał produktów, jakie oferujemy, zobaczynaszą ofertę na właściwie pierwszy rzut oka.

Działania Sunrise System charakteryzują się nie tylko fachowością, aletakże dużą dynamiką działań. Stroną naszej firmy zajął się opiekun,który skupił się na promocji witryny tak, by w możliwie najkrótszymczasie sprostać naszym wymaganiom. Wymierność tych efektów jest nie doprzecenienia.

Krystian Piróg
Właściciel JMP Sports Wear S.C.
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się