61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Jantoń S.A. Sp. K

Jantoń S.A. Sp. K

Grupa Jantoń podjęła w 2010 roku współpracę z firmą Sunrise System. Naszym wspólnym celem było podniesienie pozycji naszej strony internetowej tak, aby wyświetlała się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania na popularne wyrażenia kluczowe z branży alkoholowej. Cel ten został osiągnięty przez profesjonalny zespół pozycjonerów z Sunrise System – w momencie nawiązywania współpracy byliśmy poza 5 stroną wyników, co w praktyce oznaczało zupełną niewidoczność dla naszych potencjalnych klientów. Obecnie jesteśmy w ścisłej czołówce na wszystkie frazy.

Eksperci Sunrise System wykazali się dużym profesjonalizmem w podejściu do swoich obowiązków. Podjęli całą gamę działań w celu podniesienia pozycji naszej strony w wynikach wyszukiwania. Nasza strona została dokładnie przeanalizowana w celu jej zoptymalizowania. Każde dodatkowe posunięcie było z nami konsultowane, co dawało nam poczucie bezpieczeństwa inwestycji. Ponadto płacąc za efekt pracy specjalistów SEO, mamy pewność, iż jak najwyższa pozycja jest priorytetem dla obu naszych firm. Bardzo komfortowym zabezpieczeniem dla naszych finansów jest ustalony miesięczny budżet – nie płacimy powyżej pewnego limitu, mimo, że wartość pozycji będzie wyższa. Dzięki temu na przykład w ostatnim miesiącu zapłaciliśmy za pozycjonowanie kilkaset złotych mniej, niż wskazuje rynkowa wartość wypozycjonowanych wyrażeń. Rekomendujemy Sunrise System wszystkim firmom szukającym pewnej i skutecznej firmy z branży SEO.

Monika Kania
Kierownik ds. Marketingu Jantoń S.A. Sp. K
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się