61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci

Jakub Wąsikowski Sp. J.

Jakub Wąsikowski Sp. J.

Sklep internetowy oparty o platformę osCommerce.

Profesjonalna promocja naszej strony internetowej (http://aptekajakmarzenie.pl/) rozpoczęła się niemal 4 lata temu. W 2008 roku nasz serwis internetowy pojawiał się na piątej i dalszych stronach w wynikach wyszukiwania. Apteki internetowe muszą zmagać się z silną konkurencją, stąd bardzo istotne było dla nas skuteczne wypromowanie naszej firmy. Podjęliśmy więc decyzję o współpracy z liderem swojej branży, firmą Sunrise System.

Na wstępie naszej współpracy eksperci szczegółowo przeanalizowali naszą stronę internetową, a następnie zasugerowali i wprowadzili usprawnienia. Zostaliśmy również przekonani do skorzystania ze zwielokrotnionej siły połączonych usług pozycjonowania i kampanii Google AdWords. Dzięki takiemu zastosowaniu efekty promocji naszej firmy w Internecie są pomnożone, a liczba klientów odwiedzających naszą aptekę stale się zwiększa. Od tego czasu nieustannie trwają prace nad podwyższeniem pozycji naszej strony w wynikach wyszukiwania, co przekłada się na stabilny rozwój naszej apteki. Jesteśmy szczególnie dumni z tego, że na frazę "apteka internetowa" jesteśmy na 1 pozycji.

Wyniki pracy specjalistów z firmy Sunrise System przekonały nas w lipcu zeszłego roku do zwiększenia zasięgu promocji, poprzez zwiększenie liczby promowanych fraz kluczowych. Wszystkie wybrane przez nas wyrażenia osiągnęły obecnie pierwszą stronę w wynikach wyszukiwania. Co dla nas najistotniejsze, wyszukanie frazy „apteka internetowa” pozwala na odnalezienie naszej firmy na pierwszym miejscu. Przekłada się to nie tylko na bezpośredni wzrost liczby klientów naszego serwisu, ale również na podniesienie prestiżu i wiarygodności naszej firmy.

Tak dobre wyniki pracy Sunrise System nie generują jednocześnie nadmiernych kosztów. Kwota, jaką obecnie inwestujemy w promocję internetową naszej firmy, to mniej niż połowa realnych efektów pracy ekspertów Sunrise System. Warunki współpracy zaproponowane nam przez naszego partnera dają nam poczucie bezpieczeństwa inwestycji. Oprócz tego comiesięczne raporty dają nam pewność, iż wysiłki w celu utrzymania i podniesienia prestiżu naszej firmy nie ustają. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Sunrise System. Wyniki ich pracy skutecznie wspierają rozwój naszej apteki internetowej.

Jakub Wąsikowski
współwłaściciel Jakub Wąsikowski Sp. J.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się