61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Jaan

Jaan

Jaan Automotive Glass sp. z o.o. to ogólnopolska sieć placówekświadczących usługi w zakresie szyb samochodowych. Oferujemy perfekcję ifachowość. Tego samego oczekujemy od naszych partnerów.

Zespół Sunrise System profesjonalnie podszedł do wykonania audytu stronyinternetowej. Opierając się na przygotowanym badaniu, wraz z pomocąspecjalisty z poznańskiej firmy pozycjonerskiej wybraliśmy najbardziejtrafne wyrażenia kluczowe.

Już w trzecim miesiącu współpracy nasz serwis www pojawiał się wpierwszej dziesiątce w wynikach wyszukiwania Google na wszystkie wybranewyrażenia kluczowe. W tej chwili nasza strona internetowa zajmujeczołowe pozycje.

Dzięki pozycjonowaniu zwiększyła się widoczność naszego serwisu www.Przełożyło się to na zwiększenie ruchu na naszej stronie internetowej, aw efekcie do wzrostu sprzedaży naszych produktów i usług.

Wyrażając swoje zadowolenie ze współpracy, wystawiamy Firmie SunriseSystem najwyższą ocenę. Jednocześnie polecamy ją jako solidnego ikompetentnego partnera.

Szymon Nawracaj
Specjalista ds. Marketingu Jaan Automotive Glass sp. z o.o.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się