61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

IN TECH MET KONSULTING TECHNICZNY Piotr Wielgat

IN TECH MET KONSULTING TECHNICZNY Piotr Wielgat

Pragniemy polecić firmę Sunrise System jako wiarygodnego partnera w biznesie. Trwająca blisko rok współpraca przyczyniła się do mocnego zaznaczenia obecności naszej firmy w Internecie. Po miesiącu działań w zakresie pozycjonowania witryna wywindowała na wysokie pozycje w naturalnych wynikach wyszukiwania na większości fraz kluczowych. Sama strona stała się bardziej przejrzysta i użyteczna dla potencjalnych Klientów.

Jako dostawca specjalistycznego sprzętu do obróbki mechanicznej metalu chcieliśmy dotrzeć do klientów na terenie całej Polski, faktycznie zainteresowanych zakupem sprzętu oraz profesjonalnymi usługami. Firma Sunrise System pomogła nam to osiągnąć. Fachowe teksty, optymalizacja dostosowana do naszych potrzeb i aktualnych wytycznych SEO poprawiły funkcjonalność naszej strony internetowej. Stała się przyjazna dla użytkowników i robotów wyszukiwarek.

O pozytywnej rekomendacji firmy Sunrise System decyduje także wzorowa obsługa klienta. Stała pomoc i bezproblemowy kontakt z zespołem specjalistów były wsparciem w podejmowaniu decyzji istotnych dla promocji firmy w Sieci.

Piotr Wielgat
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się