Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Hotel 500

Hotel 500

Hotel 500 jest eleganckim i świetnie zlokalizowanym miejscem.Oferujemy komfortowe, bardzo atrakcyjne warunki noclegu i organizacji imprez oraz szkoleń, a przy tym wysoki standard. Przyzwyczajeni jesteśmy do gości ze świata biznesu. Wizerunek naszego Hotelu jest bardzo spójny, skierowany do wymagających Klientów.

W trosce o ten wizerunek i silną promocję w Internecie postanowiliśmy powierzyć nasz serwis www firmie Sunrise System. Zależało nam na wypozycjonowaniu strony w wyszukiwarkach - obecność na pierwszych miejscach podkreśla prestiż i wzmacnia w świadomości Klientów opinię o naszej ofercie. Nie da się ukryć, że mocna pozycja w sieci to warunek skutecznej strategii reklamowej. Nasi potencjalni Klienci poszukują produktów i usług właśnie przez Internet, dlatego promocja w wyszukiwarkach należy do najskuteczniejszych form docierania do nich. Intensywne działania pozycjonerskie wykonywane przez wykwalifikowany zespół Sunrise System zapewniły nam te prestiżowe miejsca w wyszukiwarkach. Na efekty długo nie trzeba było czekać. Jasne zasady współpracy oraz łatwa weryfikacja ich skuteczności to dodatkowy atut Sunrise System.

Dlatego wszystkim firmom, którym zależy na dobrej, reklamie, trafiającej do właściwej grupy odbiorców, możemy polecić pozycjonowanie strony firmowej przez Sunrise System - to promocja nowoczesna i efektywna.

Teresa Bulak
Dyrektor Hotel 500
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się