61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Gospodarstwo pasieczne Halina Buchalik

Gospodarstwo pasieczne Halina Buchalik

Nasza firma to niewielkie gospodarstwo pasieczne, które od wielu lat zajmuje się produkcją miodów oraz innych produktów charakteryzujących się wyjątkowymi składnikami, takich jak pyłek kwiatowy, czy kit pszczeli. Idąc z duchem czasu postanowiliśmy pokazać nasze produkty szerszej grupie Klientów i stworzyliśmy w tym celu sklep internetowy. Nie ma jednak sprzedaży bez dobrej promocji sklepu w sieci, dlatego w 2020 roku rozpoczęliśmy współprace z firmą Sunrise System w ramach pozycjonowania naszego serwisu w wyszukiwarce. Był to strzał w dziesiątkę!

Obecne efekty to ponad 100-procentowy wzrost wyświetleń naszej strony w naturalnych wynikach wyszukiwania i aż 350 fraz wypozycjonowanych do TOP 10 wyników wyszukiwania! Jesteśmy pewni, że tak dobre rezultaty to połączenie dwóch strategii – pozycjonowania SEO Cloud oraz kampanii Google Ads, na którą zdecydowaliśmy się wraz z biegiem czasu. Co dla nas ważne, wszelkie działania mające na celu promowanie naszego serwisu internetowego, również te związane z kampaniami PPC - nie obciążają nas czasowo i pozwalają skupić się w pełni na obsłudze naszych Klientów i prowadzeniu biznesu. Jeśli zaś chodzi o kontakt z naszym opiekunem oraz raportowanie wyników - wszystko jest na bieżąco przekazywane i dokumentowane.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy i z czystym sumieniem polecamy Sunrise System wszystkim przedsiębiorcom poszukującym skutecznego partnera biznesowego i profesjonalną pomoc w zakresie marketingu internetowego.

Dawid Buchalik
Dyrektor marketingu
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się