61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

GEO2000

GEO2000

Współpracę z Sunrise System rozpoczęliśmy od pozycjonowania SEO Cloud. Wraz z jej rozwojem agencja wyszła naprzeciw naszym potrzebom i zaproponowała przeniesienie naszej strony internetowej na technologię Website LEADer, zapewniającą zarówno opracowanie wizualne jak i utrzymanie serwisu.

Strategia przyjęta przez naszego opiekuna zakładała kompleksowe działania marketingowe. Korzystając z contentu opublikowanego na naszej dotychczasowej witrynie, stworzyliśmy nową stronę postawioną na technologii SEO Friendly. Cena pakietu obejmowała zarówno projekt strony jak i jej pełne wsparcie techniczne. Jest to dla nas bardzo komfortowe, ponieważ nie musimy martwić się o kwestie webmasterskie! Ponadto na nową stronę nie musieliśmy czekać miesiącami! Zespół projektowy w niecałe dwa tygodnie zakończył etap analizy i weryfikacji dotychczasowej witryny i przygotował kilka projektów nowej strony.

Zharmonizowanie takich elementów marketingu internetowego jak stworzenie nowej strony oraz jej późniejsze utrzymanie, zarządzanie i pozycjonowanie to nie tylko duża wygoda, ale także przepis na sukces. Rosnąca widoczność strony geo2000.pl z dnia na dzień zapewnia nam osiąganie coraz lepszych efektów biznesowych.

Firmę Sunrise System polecam przede wszystkim ze względu na elastyczność i otwartość na potrzeby Klientów. Rezultaty tej współpracy są widoczne gołym okiem.

Sławomir Fajga
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się