Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Elfa

Elfa

Elfa to skandynawska firma proponująca ciekawe pomysły w zakresiekreatywnego przechowywania - tak, by można była cieszyć sięestetyką domowej przestrzeni. Od ponad 60 lat oferujemy wysoką,gwarantowaną jakość oraz dopasowanie produktów do potrzeb i gustuindywidualnego klienta.

Odkąd istnieje nasza witryna internetowa, zależy nam, byśmy i tą drogą byli dostępni dla kolejnych potencjalnych klientów. Ceniąc solidność, doświadczenie i skupienie na jakości, w 2006 roku podjęliśmy współpracę z firmą specjalizującą się w reklamie internetowej. Szybko przekonaliśmy się, że zasłużenie jest ona w tej dziedzinie liderem. Usługa pozycjonowania, z jakiej skorzystaliśmy, spełniła swoją rolę zgodnie z obietnicą daną nam przez specjalistów Sunrise System - nasza witryna znalazła się w prestiżowej pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania na wybrane wyrażenia kluczowe.

Oferta naszej firmy wraz z możliwością dokonania zakupu skróciła namdrogę do klientów, a im samym dała szansę poznania produktu w pełniodpowiadającego jego zapytaniu. To rozwiązanie, pozycjonowanie stronyprzy pomocy kompetentnego i zaangażowanego zespołu Sunrise System,poszerzyło nasze horyzonty marketingowe. Nasza strona znajduje się pod opieką fachowców i jesteśmy pewni, ze jak długo będą oni czuwać nad jej lokatą w wyszukiwarkach, tak długo będziemy dobrze rozreklamowani w Internecie.

Włodzimierz Śródka
National Sales Manager, Elfa Manufacturing Poland Sp. z o. o.
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się