61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

DRB Centrum

DRB Centrum

Centrum Odszkodowań DRB spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. współpracuje z firmą Sunrise System od października 2015 roku. O wyborze usługi pozycjonowania zadecydowały bardzo konkretne cele biznesowe naszej firmy zbieżne z ogólnym kierunkiem rozwoju, a także doświadczeniem firmy Sunrise System.

Od początku współpracy działania szły bardzo efektywnie. Analiza witryny wyznaczyła kierunek zewnętrznych i wewnętrznych działań optymalizacyjnych. Sunrise System dostosowywało serwis do zmiennych algorytmów Google. Ponadto Specjaliści firmy podjęli szereg zmian w samej budowie strony, dzięki czemu stała się ona przyjazna dla wyszukiwarek. Regularnie prowadzone działania zewnętrzne, w tym w warstwie content marketingu, wpłynęły także na zwiększenie atrakcyjności witryny także pod kątem odbiorców.

Specjaliści Sunrise System we współpracy wykazują się zaangażowaniem, skrupulatnością oraz rzetelnym podejściem do pracy. Usługi świadczone przez Sunrise System są wykonywane na wysokim poziomie.

W związku z powyższym z pełnym przekonaniem polecamy usługi Sunrise System innym klientom.

Marta Dec-Supierz
Kierownik Zespołu Marketingu i PR
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się