61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci

CLIMBEX Spółka Akcyjna

CLIMBEX Spółka Akcyjna

Zaawansowana promocja firmy w Internecie to priorytet Climbex S.A. w 2012 roku. Do tak ambitnego zadania zdecydowaliśmy się wynająć profesjonalistów firmy Sunrise System. Nasze rozbudowane plany wymagały kompleksowej obsługi i zostaliśmy przekonani do wykupienia pakietu SEM Concierge.

Wielość działań podjętych przez ekspertów Sunrise System pozytywnie nas zaskoczyła. Kompleksowa analiza naszego serwisu internetowego pozwoliła w pierwszej kolejności na wyeliminowanie wszelkich niedociągnięć. Otrzymaliśmy szczegółowe raporty pokazujące obszary, na których najkorzystniej jest skupić nasze działania. Co miesiąc jesteśmy również informowani o postępach i efektach prac naszego partnera.

Usługa pozycjonowania naszej strony internetowej została wsparta przez zakrojoną na szeroką skalę kampanię Google AdWords. Ponadto reklama kontekstowa i przekaz promocyjny w mediach społecznościowych pozwoliły na zwielokrotnienie efektu naszych działań. Nasz serwis internetowy pojawia się obecnie na najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Co więcej, internauci decydujący się odwiedzić naszą stronę internetową to w znacznej części osoby szukające usług, które nasza firma oferuje. Celność działań promocyjnych jest jednym z najistotniejszych elementów prowadzonej kampanii.

Decyzja o podjęciu współpracy w tak szerokim zakresie była słusznym posunięciem z naszej strony. Wzrost ilości odwiedzin naszej strony internetowej przynosi nam wielorakie korzyści. Usługa pozwoliła nam na podniesienie prestiżu naszej marki i dotarcie do tych osób, które są realnie zainteresowane naszymi usługami.

Firma Climbex S.A. rekomenduje Sunrise System sp. z o.o. jako firmę o profesjonalnym podejściu i niezwykłej efektywności swoich działań.

Tomasz Tłustochowicz
Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży CLIMBEX Spółka Akcyjna
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się