61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Center Fillers

Center Fillers

Sklep internetowy oparty o platformę PrestaShop.

Poszukiwaliśmy doświadczonej agencji SEO, która zajmie się optymalizacją serwisu i wydobędzie z niego maksymalny potencjał. Taką firmą okazało się Sunrise System. Dzięki działaniom pozycjonerów strona centerfillers.com sukcesywnie pnie się na szczyt naturalnych wyników wyszukiwania, a każdy miesiąc współpracy jest lepszy od poprzedniego. Wyznaczone cele współpracy zostały osiągnięte – notujemy wysokie pozycje na frazy produktowe, popularność serwisu wzrosła, ruch na nim się zwiększył, a do tego odnotowujemy wyższą sprzedaż! Ponadto w ramach kompleksowej oferty copywriterzy systematyczne przygotowują wysokiej jakości treści, poprawiając tym samym atrakcyjność naszego sklepu Internetowego. Pozycja lidera na rynku w przypadku Sunrise System nie ogranicza się tylko do jakości oferowanych usług, ale również do standardu obsługi klienta – możemy liczyć na profesjonalne doradztwo, udzielane na podstawie twardych statystyk i analiz.

Z tego miejsca chcielibyśmy zarekomendować firmę Sunrise System. To solidny partner biznesowy, który wykazywał się profesjonalnym i rzetelnym podejściem do swoich obowiązków.

Łukasz Snopkiewicz
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się