61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

CARDAMON

CARDAMON

Sunrise System od 2017 roku zajmuje się pozycjonowaniem naszych dwóch domen - superguzik.pl, na której zajmujemy się sprzedażą galanterii metalowej oraz jedrowskishow.pl - strony, która promuje nasz zespół muzyczny.

Dzięki współpracy z Sunrise System mogliśmy zrezygnować z innych kanałów promocji i skupić się wyłącznie na naszych serwisach. Pozycjonowanie na chmurę wyrażeń spowodowało duży wzrost widoczności strony, a co za tym idzie sprzedaży. Efekty biznesowe naszej firmy to dowód na to, że systematyczne działania pozycjonera są skuteczne.

W chwili obecnej nasz sklep internetowy to niemal 900 fraz w TOP10, a najważniejsze dla nas wyrażenia znajdują się na pierwszej pozycji. Nasz drugi serwis promujący zespół muzyczny posiada aż 120 wyrażeń w TOP10, co pozwala nam spokojnie rozwijać obie działalności.

Oprócz pracy całego zespołu projektowego bardzo doceniamy doradztwo naszego opiekuna, który cały czas monitoruje postępy współpracy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z działań agencji Sunrise i z pełną odpowiedzialnością polecamy tę firmę jako specjalistę w kwestii marketingu internetowego.

Halina Rajtor
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się