61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

BRiKI

BRiKI

Od wielu lat prowadzimy w Bydgoszczy Biuro Realizacji i Koordynacji Inwestycji KONSTRUKCJE – zlecenia wykonujemy jednak na terenie całej Polski. Ze względu na lokalizację naszej siedziby, strona konstrukcje.bydgoszcz.pl znajdowała się na wysokich pozycjach w Sieci na projekty powiązane z Bydgoszczą. Chcąc jednak zwiększyć ilość zapytań spoza tego miasta, podjęliśmy decyzję o zoptymalizowaniu serwisu w taki sposób, aby wyświetlał się inwestorom z całej Polski.

Efektem decyzji była nawiązana na początku 2019 roku współpraca z firmą Sunrise System. Pomimo wymagającego silnika, na którym oparta jest nasza strona, specjaliści SEO sprawili, że z miesiąca na miesiąc uzyskuje ona coraz lepsze wyniki w Sieci. Od początku działań jej wyświetlenia wzrosły o ponad 540%, a odwiedziny o ponad 150%. Szczególnie zadowoleni jesteśmy ze wzrostu liczby widocznych w Google fraz związanych z wykonawstwem kompleksowych prac budowlanych – strona wyświetla się bowiem na ponad 240% wyrażeń kluczowych więcej niż na początku współpracy.

Polecam firmę Sunrise System jako stratega w dążeniu do realizacji celów w biznesie.

Łukasz Trepczyński
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się