61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Bost-agd

Bost-agd

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe "Bost" jest firmą rodzinną istniejącą od 1984 r. Produkujemy stojaki choinkowe oraz inne artykuły z tworzyw sztucznych i stali nierdzewnej potrzebne w gospodarstwie domowym. Odrębną częścią naszej działalności są usługi kooperacyjne, w tym wykonywanie wyprasek prototypowych z tworzyw technicznych. Wszystkie produkty i usługi przeznaczone są na rynek krajowy i zagraniczny. Przy takiej skali działalności duże znaczenie ma dla nas forma promocji - sięgająca do jak najszerszej, a przy tym zainteresowanej grupy odbiorców. Przy takich potrzebach reklamowych najlepszym rozwiązaniem jest pozycjonowanie serwisu www - reklama nieinwazyjna, skuteczna i niedroga.

Przekonania o zaletach marketingu w wyszukiwarkach nabraliśmy dzięki współpracy ze spółką Sunrise System. Pracownicy firmy podjęli szereg profesjonalnych działań polegających na zmodyfikowaniu kodu naszej strony pod kątem widoczności w wyszukiwarkach oraz zbudowaniu otoczenia sieciowego poprzez odpowiednie linkowanie. Wszystko to ma znaczenie dla pozycji w wynikach wyszukiwania. Rzeczywiście, osiągnęliśmy je dzięki pomocy Sunrise System. Dbałość o estetykę strony opłaciła się - klienci wchodzą na nią częściej i mają okazję docenić naszą ofertę.

Skuteczność pozycjonowania oraz miły kontakt z pracownikami Sunrise System pozwalają nam pozytywnie ocenić ich pracę i rekomendować usługę innym przedsiębiorcom.

Joanna Bierzanek
Właściciel P.P.H BOST
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się