61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Biuro Usług Księgowych BILANSIK Barbara Michalak

Biuro Usług Księgowych BILANSIK Barbara Michalak

Biuro Rachunkowe Bilansik od kilkunastu lat z sukcesem wspiera wiele przedsiębiorstw w radzeniu sobie z najtrudniejszymi aspektami prowadzenia działalności. Wysokie kompetencje naszych pracowników i rzetelność realizowania usług rachunkowych poświadczona jest przez zaufanie, jakim obdarzyli nas liczni klienci. Specyfika działalności sprawia, że także w reklamie chcemy być postrzegani jako wiarygodni profesjonaliści.

Z tego względu postawiliśmy na rodzaj przekazu promocyjnego, który trafia do odbiorcy na jego życzenie: pozycjonowanie w wyszukiwarkach. Dzięki doradztwu ze strony Sunrise System ustaliliśmy, jakie frazy są najkorzystniejsze, by trafić na listę wyników wyszukiwania naprawdę zainteresowanych internautów. Następnie pozycjoner podjął szereg specjalistycznych czynności, dzięki którym jesteśmy tam, gdzie szuka nas użytkownik: wśród najlepszych.

Oczywiście, przyjrzeliśmy się płatnościom. Jako eksperci w dobrym rozliczaniu doceniamy rozsądny i korzystny dla obu stron sposób wyceny usługi. Płacimy tylko za efekt – a pozycjonowania efekt wart jest swojej ceny. Polecamy Sunrise System tym, dla których biznes musi opierać się na solidnych podstawach i trafnie dobranych partnerach.

Barbara Michalak
Właściciel Biura Usług Księgowych BILANSIK Barbara Michalak
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się