61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Balmu

Balmu

Sklep internetowy oparty o platformę ShopGold.

Zajmujemy się zarówno stacjonarną, jak i internetową sprzedażą wózków, fotelików, łóżeczek i akcesoriów dziecięcych polskiej produkcji. Od początku współpracy z Sunrise System poprawiła się m.in. widoczność naszej strony internetowej, która zależnie od lokalizacji, po wpisaniu w wyszukiwarkę Google “wózki dziecięce” wyświetla się w czołówce.

Od października 2018 wyświetlenia naszego serwisu wzrosły o 291%, a wejścia na stronę - aż o 148%. Jest to świetny wynik, którego nie osiągnęlibyśmy bez pomocy pozycjonerów i doradców Sunrise System, którzy wspierali nas na każdym etapie współpracy.

Efektywna praca zespołu oraz dobry kontakt utrzymany został również podczas pandemii COVID-19, kiedy promocja online nabrała krytycznego znaczenia. Większa widoczność i większy ruch dają nam poczucie stabilizacji i stanowią kluczowy element dotarcia do Klientów pod ograniczoną sprzedaż stacjonarną.

Zofia Chmielarska
Właścicielka sklepu BALMU
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się