61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci

AVENUE S.C. REKLAMA PROMOCJA WYDAWNICTWO WIESŁAW MĄDRY, RENATA MĄDRY

AVENUE S.C. REKLAMA PROMOCJA WYDAWNICTWO WIESŁAW MĄDRY, RENATA MĄDRY

W poszukiwaniu najkorzystniejszej formy promocji w Internecie zdecydowaliśmy się na wybór Pakietu SEM Concierge, oferowanego przez poznańską firmę Sunrise System. Ta nowatorska usługa łączy w sobie pozycjonowanie, kampanię linków sponsorowanych oraz promocję w najpopularniejszych serwisach społecznościowych, takich jak Facebook, czy Twitter.

Od samego początku specjaliści z Sunrise System wykazali się profesjonalizmem oraz dużym zaangażowaniem. Analityk opracował listę dwunastu trafnych wyrażeń kluczowych, z których aż 9 znalazło się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania po zaledwie trzech miesiącach współpracy.

Miłym zaskoczeniem okazała się również kampania linków sponsorowanych. Dzięki staraniom Certyfikowanego Specjalisty zatrudnionego w Sunrise System, znacznie odbiegała ona od standardowego postrzegania promocji w Internecie. W każdej chwili mogliśmy wprowadzać nowe treści reklam oraz wyrażenia kluczowe, dzięki czemu kampania była cały czas aktualna i na bieżąco dostosowywana do naszych oczekiwań.

Zaufanie jakim obdarzyliśmy Sunrise System zaprocentowało. Pozycjonowanie, linki sponsorowane oraz promocja w serwisach społecznościowych, wykupione w ramach jednego pakietu, okazały się skuteczne i efektywne. Osiągnięte dotychczas wyniki skłoniły nas do kontynuowania współpracy z Sunrise System. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy poznańską Spółkę i z niecierpliwością oczekujemy kolejnych efektów.

Renata Mądry
Dyrektor Kreatywny - AVENUE S.C.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się