61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Ascent3

Ascent3

Ascent od 1994 roku oferuje bardzo atrakcyjne produkty - urządzenia i akcesoria opalające. Można powiedzieć, że nasza oferta jest modna trafiamy w potrzeby klientów, którzy lubią o siebie dbać. Zdajemy sobie sprawę ze sporej konkurencji w tej branży. Aby utrwalić się w świadomości klientów, zdecydowaliśmy się na pozycjonowanie naszej strony internetowej. Usługę tę realizuje dla nas firma Sunrise System.

Efekt działań profesjonalnego zespołu Sunrise System - wypromowanie nas do pierwszej dziesiątki wyników wyszukiwania - cieszy nas tym bardziej, że przyjęte warunki współpracy pozwalają nam ponosić stabilne koszty.
Mimo iż teoretycznie przekroczyliśmy budżet założony w umowie o pozycjonowanie, ambitni pozycjonerzy "windują" naszą stronę z niezmiennym zapałem. Nastawienie na jakość i troska o własną reputację sprawiają, że rekomendujemy firmę jako partnera godnego zaufania.

Urszula Kozłowska
Współwłaściciel Ascent3 s.c.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się