61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Artisart

Artisart

Sklep internetowy oparty o platformę Shoper.

Artisart.pl to wyjątkowe miejsce, w którym pasja przekłada się na całkowite zadowolenie naszych Klientów. Zajmujemy się tworzeniem designerskich rozwiązań z zakresu dekoracji ściennych. Nasz sukces, to także wielka zasługa firmy Sunrise System i Pani Dajanny Ogrodowczyk, która dobrała dla nas strategię idealną - szeroką promocję strony - oraz okazała pełną opiekę handlową i specjalistyczną. Z tego miejsca pragniemy wyróżnić tę osobę, gdyż doskonale wie, jaka opcja marketingowa będzie rozwojowa dla biznesu Klienta. To sprawdziło się u nas!

W przeszłości niejednokrotnie podejmowaliśmy próby promocji naszej strony – niestety bezskutecznie. W Sunrise System natomiast, spotkaliśmy się z kompetencjami na najwyższym poziomie. Tutaj podpisanie umowy oznacza rozpoczęcie współpracy, a nie kontraktu! Szczegółowe analizy strony internetowej oraz uwzględnienie naszych potrzeb, faktycznie przekładają się na biznes. Specjaliści działają w sposób nieprzerwany, wdrażają wiele zmian o wszystkim uprzednio nas informując. Podejście firmy, wysoce wyszkoleni pracownicy, natychmiastowe reakcje i pełna opieka, na której nam zależało, utwierdzają nas w przekonaniu, że był to najlepszy wybór – Agencja zasługuje na piątkę z plusem! Oszczędziliśmy dużo czasu dzięki niewielu formalnościom. Oferta Sunrise jest tak skonstruowana, że przy rozbudowie asortymentu e-sklepu nie musimy każdorazowo podpisywać aneksów. Ponadto liczba wyświetleń na przestrzeni zaledwie kilku miesięcy wzrosła już o ponad 22%, a nasz pociąg dopiero się rozpędza! Podejście SEO Cloud, to zdecydowanie strzał w dziesiątkę, gdyż firma promuje całą stronę, bez żadnych ograniczeń.

Polecamy firmę Sunrise System! To zdecydowanie Agencja, która jest prawdziwym partnerem w biznesie, a także daje poczucie pełnego wsparcia marketingowego. Jak wiadomo bowiem, w Google skrywa się cały potencjał biznesowy, a my musimy mu wyjść naprzeciw.

Tomasz Jankowiak
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się