61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

ares

ares

Sklep internetowy oparty o platformę ShopGold.

Przedsiębiorstwo Handlowe Ares specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm w środki ochrony indywidualnej. O jakości naszych produktów i zaangażowaniu firmy w rozwijanie oferty świadczy członkostwo w elitarnym Klubie Gazel Biznesu i certyfikat Lidera Rynku za Najlepszą w Polsce usługa outsourcing BHP.

Internauci znają nas dzięki wypozycjonowaniu naszego serwisu przez Sunrise System. Usługę poprzedziła analiza naszego serwisu. Specjalista z Sunrise System sprawdził, jak roboty sieciowe widzą stronę oraz jakie parametry można poprawić, by poprawie uległa także widoczność w wyszukiwarkach. Następnie przygotowano dla nas listę popularnych wyrażeń, wraz z wyceną i propozycją promocyjnego okresu złotówkowego. Aktualnie jesteśmy na wszystkie wyrażenia wysoko na pierwszej stronie wyników. Praca pozycjonera jest kontynuowana, o czym zapewniają nas regularne raporty.

Jesteśmy zadowoleni z pozycjonowania jako metody przyciągania klientów, a firmę Sunrise System polecamy za profesjonalizm i dobrze układającą się współpracę.

Wojciech Kwiecień
Prezes Zarządu PH ARES
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się