61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci

Alventus Travel Karolina Kowalczyk

Alventus Travel Karolina Kowalczyk

Decyzję o powierzeniu firmie Sunrise System promocji serwisu www.alventustravel.pl podjęłam na początku 2012 roku. Zrażona wcześniejszymi doświadczeniami szukałam godnego zaufania partnera biznesowego, oferującego usługę efektywną kosztowo, która jednocześnie nie będzie wiązała się z koniecznością podpisania długoterminowej umowy. Wybór padł na Pakiet SEM Starter, obejmujący m.in. prowadzenie kampanii linków sponsorowanych.

Od samego początku pracownicy Sunrise System wykazali się dużym zaangażowaniem. Opieka nad każdym aspektem kampanii została powierzona certyfikowanemu specjaliście Google AdWords, który precyzyjnie określił cele, zakres kampanii, a także najkorzystniejsze wyrażenia kluczowe, zapewniając najwyższą skuteczność reklam AdWords.

Miła atmosfera współpracy, profesjonalizm i zaangażowanie, sprawiły, że zdecydowałam się kontynuować promocję mojego serwisu, korzystając z usług Sunrise System. Tym samym rekomenduję poznańską Spółkę, jako rzetelną oraz godną zaufania i z niecierpliwością oczekuję dalszych efektów.

Karolina Kowalczyk
General Manager Alventus Travel Karolina Kowalczyk
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się