61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

ALOE BEAUTY

ALOE BEAUTY

Moja współpraca z agencją Sunrise System rozpoczęła się w czerwcu tego roku, jednak decyzja o niej zapadła dużo wcześniej, bo już w marcu. Nie była to decyzja oczywista, Handlowiec, z którym rozmowy były prowadzone musiał zdobyć moje zaufanie. Po kilku rozmowach byłem już pewien swojej decyzji... jestem na TAK! Z pewnością, przyczyniło się do tego bardzo indywidualne podejście do mojej sytuacji. Otrzymałem dużo wartościowych rad, jak również wsparcie przy doborze wykonawcy, który pomógł przy stworzeniu nowego sklepu.

Bardzo cenię sobie fantastyczny kontakt, począwszy od pierwszych rozmów, aż do dnia dzisiejszego. Zawsze otrzymuje wyczerpujące wyjaśnienia i odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania, zarówno od opiekuna projektu, jak i samego pozycjonera. Dzięki odpowiednio dobranej strategii, widzimy realne efekty tej pracy, nawet mimo bardzo konkurencyjnej branży, w jakiej działamy - stu procentowy wzrost kliknięć, oraz aż o 85,5 % więcej wyświetleń.

Jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni z tej współpracy i szczerze polecamy Sunrise System jako zaufanego partnera w biznesie.

Konrad Gancarz
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się