61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

AKA

AKA

W branży instalacyjnej, budowlanej i grzewczej firma AKA działa od kilkunastu lat, mieliśmy więc czas, by jakością usług i rzetelnością obsługi zdobyć zaufanie wielu klientów. Żadna firma nie poprzestaje jednak na tym, co już osiągnęła, pragniemy rozwoju na miarę naszego poziomu. We współczesnej rzeczywistości niestety trzeba mierzyć się z bardzo liczną i silną konkurencją.

Dlatego sięgnęliśmy po nowoczesny sposób zdrowej rywalizacji konkurencyjnej i zdobywania nowych klientów: pozycjonowanie w wyszukiwarkach. Od niemal roku korzystamy z usługi świadczonej przez poznańską spółkę Sunrise System. I już możemy cieszyć się efektem reklamowym i wizerunkowym - nasz serwis widnieje w pierwszej dziesiątce wyników na wiele trudnych wyrażeń, dzięki czemu każdy użytkownik Internetu wpisujący definiującą nas frazę z pewnością zobaczy nas wśród oferentów.

Oferta broni się już sama - grunt, że jest widoczna.

Krystian Szczerbicki
Współwłaściciel AKA Szczerbiccy Spółka Jawna
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się