61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

Sunrise Dzieciom 2017 - Piracka eskapada :-)

Opublikowano: 05-06-2017
Czas potrzebny do przeczytania: 2:00 min

Wszystko zaczęło się od zwariowanej rywalizacji wewnątrzfirmowej: Wytapiania złota ze spalonych kalorii.  Budżet na kolejną akcję Sunrise Dzieciom był już dawno gotowy i do dyspozycji, ale dla podkręcenia emocji uzależniliśmy go od wyników sportowych zmagań naszych Pracowników. Pomysł wypalił, a zwycięzcy zaimponowali szokującymi efektami (zobacz wyniki).

 

Jak 2 poprzednie edycje, i w tym roku uznaliśmy, że warto sprezentować wspomnienia (Sunrise Dzieciom - poprzednie lata), dlatego cały budżet został spożytkowany na wycieczkę nad morze - zgodnie z życzeniem dzieci z ośrodka w Wągrowcu.

W minioną sobotę, 3 czerwca, wyruszyliśmy więc raźnie skoro świt.

 

Gdańsk powitał nas przepiękną pogodą. Łącząc przyjemne z pożytecznym, rozpoczęliśmy od zwiedzania miasta i jego najciekawszych zabytków, pod opieką fachowego przewodnika. Uciekliśmy mu wprawdzie w trakcie, by wspiąć się samowolnie na wieżę katedy mariackiej (jedyne 412 stopni) - ale było warto zmienić plan tej turystycznej lekcji - wagary z widokiem na miasto z lotu ptaka zostały ocenione jako najlepsza część zwiedzania ;-)

 

Później trochę rażenia prądem i pchania się anakondom do paszcz w Centrum Hewelianum, obowiązkowy przystanek w lokalu znanym z pysznej panierki do kurczaka i wielkich dolewek, a wreszcie.... plaaaaażaaaa!

My, jako starszaki, bawiliśmy się przednio, choć odwagi do bałtyckiej kąpieli zabrakło - na szczęście tylko nam.

 

To co, do zobaczenia na kolejnej eskapadzie? :)

 

..

 

 

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (12 głosów)
Komentarze
Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się