Wyższy standard skuteczności
O firmie

Tomasz Konieczka, Wiceprezes Zarządu

Tomasz jest pierwszą osobą tworzącą naszą najwyższą kadrę menedżerską, która nie wywodzi się z tzw. "awansu wewnętrznego". Intensywny rozwój Spółki sprawił, iż zaistniała potrzeba transferu do naszych struktur osoby z bogatym doświadczeniem menedżerskim, o bardzo wysokich kompetencjach.

Tomasz jest doktorem nauk ekonomicznych w dziedzinie nauk zarządzania. W swoich badaniach zajmował się oceną bezpieczeństwa finansowego przedsiębiorstw. Na swoim koncie ma kilkanaście artykułów w wydawnictwach specjalistycznych.

Doświadczenie zawodowe Tomasza obejmuje stanowiska kierownicze związane finansami. Przez 10 lat zarządzał finansami przedsiębiorstw, zarówno produkcyjnych jak i handlowych. Posiada również certyfikat księgowy nr 35476/2009 uprawniający go do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Wcześniej zdobył doświadczenie korporacyjne pracując jako analityk w Citibank i Banku Handlowym w Warszawie SA.

Prywatnie czynnie uprawia sport i pasjonuje się sportami motocyklowymi. Wolny czas spędza z rodziną - najchętniej na świeżym powietrzu.

Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się