Wyższy standard skuteczności
O firmie

Sandra Górecka, Prokurent - Chief of Staff

Sandra jest doświadczonym managerem. Od wielu lat bezpośrednio współpracuje z zarządami firm biorąc czynny udział w budowaniu strategii i zwiększaniu wartości organizacji. Przez ponad 10 lat związana była z globalną Grupą LafargeHolcim, aby później związać się z działającą na rodzimym rynku spółką Marvipol.

Od 2018 roku stanowi część zespołu Sunrise System. Początkowo objęła stanowisko Marketing Managera, wspierającego działania wizerunkowe i sprzedażowe, ale także optymalizację innych procesów biznesowych. Doświadczenie korporacyjne, umiejętność pracy w środowisku międzynarodowym i świetne wyczucie biznesowe szybko pozwoliły Sandrze awansować. Była bezpośrednio zaangażowana w kluczowe decyzje biznesowe i projekty strategiczne. Obecnie dba o realizację strategii spółki, utrzymanie innowacyjności oferowanych rozwiązań i różnorodny oraz zmotywowany zespół.

Z wykształcenia jest socjologiem, w 2017 roku ukończyła także studia podyplomowe w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. Obecnie kontynuuje rozwój osobisty na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Prywatnie uwielbia podróżować i poznawać odmienne sposoby patrzenia na świat. Jest także bardzo zaangażowana w ochronę zwierząt i środowiska naturalnego.

Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się