Wyższy standard skuteczności
O firmie

Sandra Górecka, Prokurent

Sandra dołączyła do Sunrise System w październiku 2018 roku, wnosząc do zespołu wiedzę i doświadczenie w obszarze marketingu i komunikacji oraz pasję i pomysły w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu, zwłaszcza tej spod znaku funkcjonowania w trybie eco.

Początkowo objęła stanowisko Marketing Managera, wspierającego działania wizerunkowe i sprzedażowe, ale także optymalizację innych procesów biznesowych. Doświadczenie korporacyjne, umiejętność pracy w środowisku międzynarodowym i świetne wyczucie w kwestii narzędzi komunikacyjnych szybko pozwoliły Sandrze awansować do obszaru Komunikacji i PR-u, wspierającego zarówno działania employer brandingowe, jak i kaskadowanie komunikatów korporacyjnych do wszystkich jednostek biznesowych. W tych zadaniach Sandra pracowała blisko Zarządu, z czasem podejmując się również współtworzenia analiz biznesowych i projektów inwestycyjnych, co w rezultacie przyniosło jej awans do roli Head of Staff w zespole Prezesa Zarządu, a od maja 2020 roku Sandra pełni również funkcję Prokurenta.

Sandra ma doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz prowadzeniu projektów strategicznych. W razie potrzeby spontanicznie przełącza się od zadań strategicznych w operacyjne, dzięki czemu włączona jest w zdecydowaną większość projektów i decyzji biznesowych w firmie.

Z wykształcenia jest socjologiem, w 2017 roku ukończyła także studia podyplomowe w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. Kompetencje Sandry potwierdzone są świetnymi wynikami oraz licznymi certyfikatami.

Prywatnie uwielbia podróżować i poznawać inne kultury, jest także bardzo zaangażowana w ochronę zwierząt i środowiska naturalnego.

Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się