61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
O firmie

Sandra Górecka, Członkini Zarządu - Chief of Staff

Sandra jest doświadczonym managerem. Od wielu lat bezpośrednio współpracuje z zarządami firm biorąc czynny udział w budowaniu strategii i zwiększaniu wartości organizacji. Przez ponad 10 lat związana była z globalną Grupą LafargeHolcim, aby później związać się z działającą na rodzimym rynku spółką Marvipol.

Od 2018 roku stanowi część zespołu Sunrise System. Początkowo objęła stanowisko Marketing Managera, wspierającego działania wizerunkowe i sprzedażowe, ale także optymalizację innych procesów biznesowych. Doświadczenie korporacyjne, umiejętność pracy w środowisku międzynarodowym i świetne wyczucie biznesowe szybko pozwoliły Sandrze awansować. Była bezpośrednio zaangażowana w kluczowe decyzje biznesowe i projekty strategiczne. Obecnie dba o realizację strategii spółki, utrzymanie innowacyjności oferowanych rozwiązań i różnorodny oraz zmotywowany zespół.

Z wykształcenia jest socjologiem, w 2017 roku ukończyła także studia podyplomowe w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. Obecnie kontynuuje rozwój osobisty na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Prywatnie uwielbia podróżować i poznawać odmienne sposoby patrzenia na świat. Jest także bardzo zaangażowana w ochronę zwierząt i środowiska naturalnego.

Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się