61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
O firmie

Miron Kłosiński, Prezes Zarządu

Miron dołączył do Sunrise System w 2006 roku jako początkujący pozycjoner, wzmacniając obszar SEO swoją kreatywnością, analitycznym i holistycznym podejściem do zagadnień związanych nie tylko z pozycjonowaniem, ale szerzej pojętym marketingiem internetowym, które rozwijał w Dziale Badań i Rozwoju oraz jako Doradca Zarządu ds. Strategii.

W momencie dołączenia Sunrise System do Bauer Media Group Miron był już wytrawnym specjalistą i uczestniczył przy kolejnych kluczowych krokach w działaniach Grupy, w szczególności brał udział we wdrażaniu produktów, kreowaniu strategii i rozwoju biznesu SME Services Business Area. Miron wnosi do firmy ogromne doświadczenie zawodowe oraz bardzo wysokie kompetencje, a jego determinacja, pozytywna energia i nastawienie na cel sprawdzają się nie tylko na ścieżce kariery, ale też na trasach szosowych.

Miron jest prywatnie entuzjastą kolarstwa, w szczególności lubi stawiać sobie wyzwania sprinterskie.

Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się