Wyższy standard skuteczności
O firmie

Marta Gałązka, Prokurent - Dyrektor ds. obsługi klienta

Marta jest związana z Sunrise System od stycznia 2008r. i należy do menedżerów, którzy poznali firmę gruntownie - od szeregowych szczebli ścieżki kariery. Szybko stała się specjalistką od niestandardowych rozwiązań trudnych problemów, a jej droga zawodowa ewoluowała w kierunku zarządzania relacjami z klientem. Marta zdobyła bogate doświadczenie w naszej firmie, pracując kolejno jako:

  • Asystentka Zarządu;
  • Pełnomocnik zarządu ds. klientów;
  • Dyrektor ds. administracyjnych – Pełnomocnik zarządu ds. klientów;
  • Dyrektor Pionu Obsługi Klienta i Administracji.

Przy wyborze Marty na stanowisko prokurenta znaczenie miały jej predyspozycje organizacyjne, w tym umiejętność systematyzowania najbardziej złożonych procesów handlowych i produkcyjnych do postaci procedur. Marta ma ponadto duże doświadczenie w kształtowaniu polityki lojalnościowej, która wpływa na rozwój portfela stałych klientów spółki.

Marta jest absolwentką Zarządzania, ze specjalnością menedżera logistyki. Interesuje się strategiami negocjacyjnymi w biznesie i mediacjami w sytuacjach kryzysowych. Relaksuje się w kontakcie z przyrodą, ceni czas spędzony w gronie bliskich osób. Pasjonatka języka rosyjskiego i odmiennych kultur.

Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się