61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
O firmie

Anna Kozłowska, Członkini Zarządu – Chief Financial Officer

Anna ma bogate doświadczenie zarówno w zarządzaniu finansami, jak i w budowaniu optymalnych struktur i procesów, skutecznie wspierając biznes w dużych organizacjach międzynarodowych, spółkach należących do private equity jak i w spółkach właścicielskich.

Swoje doświadczenie zdobywała pracując m.in. dla Grupy PELION jako Wiceprezeska Zarządu ds. Finansów i IT w spółce DOZ S.A i Wiceprezeska Zarządu ds. Finansów w spółce PGF S.A. oraz jako Dyrektorka Finansowa – członkini zarządu w Affidea, Canon Polska sp. z o.o. oraz Rezidor Group.

Anna do zespołu Sunrise System dołączyła we wrześniu 2022 roku, obejmując stanowisko Chief Financial Officer i odpowiadając za strategię finansową oraz wspierając budowanie strategii grupy. W styczniu 2023 roku Anna została powołana do Zarządu Sunrise System.

Anna posiada tytuł magistra ekonomii, jest również absolwentką Executive MBA oraz studiów podyplomowych Prawo dla Menedżerów Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Poza tym jest także Mentorką w Fundacji Liderek Biznesu.

Prywatnie pasją Anny jest bieganie. Swoje siły mierzy na krótkich dystansach, ale także w biegach crossowych, a nawet w maratonach.

Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się