61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
O firmie

Agnieszka Tobys, Prokurent - Dyrektor Departamentu Sprzedaży

Agnieszka jest jedną z menedżerek Sunrise System, które budowały tu ścieżkę kariery od samego początku, od stanowisk juniorskich. Dołączyła do firmy na jej wczesnym etapie, a po kilkunastu latach jest jedną z autorek jej skali i sukcesu.

Zaczynała jako handlowiec, bardzo szybko obejmując rolę liderki zespołu, by w końcu wejść na top managerski jako Direct Sales Director. Do dziś zarządza nie zza biurka, ale będąc blisko rynku i potrzeb Klientów.

Agnieszka znana jest z nieszablonowych pomysłów, często krytyczna i bezkompromisowa – zawsze zdeterminowana i myśląca o połączeniu interesów Klienta z interesami firmy oraz zawodową satysfakcją zespołu.

Doświadczenie w realizacji kluczowych projektów, nastawienie na realizację celów biznesowych spółki oraz otwartość i gotowość do adaptacji nowoczesnych rozwiązań w zarządzanym obszarze pozwalają Agnieszce z sukcesami przesuwać granice efektywności zespołu przy utrzymaniu jego wysokiej motywacji i pomnażać systematycznie przychody spółki.

Jako absolwentka Politechniki Poznańskiej (Marketing i Zarządzanie) łączy statystyki i twarde dane z budowaniem strategii sprzedażowych i standardów handlowych. Prywatnie miłośniczka górskich wycieczek. Uwielbia spędzać czas z rodziną na łonie przyrody. W ogrodzie żadnej pracy się nie boi, a akumulatory ładuje na wieczornych zajęciach zumby.

Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się