61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Oferta

Pozycjonowanie - dlaczego u nas?

Czy widoczność w Google pomaga w prowadzeniu biznesu? Czy Twoi klienci używają wyszukiwarki? Jeśli na te pytania możesz odpowiedzieć twierdząco, pozycjonowanie i optymalizacja strony WWW to usługa, które może być istotną częścią Twojej strategii marketingowej. SEO we współpracy z Sunrise System to:
Wiemy, co się dzieje
Algorytmy wyszukiwarek nie są jawne. Można jednak wypracować skuteczne standardy pozycjonowania, obserwując rynek (nie tylko polski) i efekty wcześniej podejmowanych działań. Umiemy to – długi staż na rynku i liczba klientów dają nam wgląd w ogromną liczbę specyficznych przypadków i bazę praktycznej wiedzy.
Łączymy talenty
Z jednej strony – twarde kompetencje informatyczne, z drugiej – umiejętności kreowania ciekawych treści, z trzeciej – osobiste zaangażowanie w przygotowane strategie SEO.
Kontakt z konkretną osobą
Prawdopodobnie tylko raz skorzystasz z numeru infolinii – od pierwszej rozmowy ws. oferty zyskasz dedykowanego doradcę, dostępnego pod bezpośrednim numerem, lub w biurze, jeśli zechcesz się spotkać. Obsługa klienta jest spersonalizowana pod każdym względem.
Jedna z pierwszych i największych firm SEO
Długi staż - na rynku od 2003 roku – i ponad 12 000 obsłużonych Klientów – wraz z licznymi referencjami to solidna rekomendacja naszych usług.
Zespół specjalistów codziennie pracujących na Twój sukces
Duży nie zawsze znaczy lepszy. Wierzymy jednak, że liczny zespół i specjalizacja to więcej możliwości dostępnych dla Klientów. Pozycjonowanie strony powierzamy specjalistom IT, tworzenie treści – copywriterom, przygotowanie strategii – doradcom biznesowym. Dedykowany opiekun jest dla Ciebie dostępny zawsze w godzinach pracy biura.
Centrum Innowacyjno-Wdrożeniowe – by dostarczać sprawdzone rozwiązania
Na zmiany algorytmów czy trendów wyszukiwania reagujemy bez improwizacji, po sprawdzeniu skuteczności różnych metod w firmowym Centrum Innowacyjno-Wdrożeniowym.
Rodzinne korzenie – globalne działanie
Jako część międzynarodowej Grupy Bauer Media zapewniamy ciągłość świadczenia usług i szerokie horyzonty biznesowe. Przeszłość – doświadczenie – działa na Twoją korzyść, przyszłość – wyniki – wypracujemy wspólnie.
Umowa bez „gwiazdek” - jasne warunki współpracy
Dzielimy się wiedzą i pozwalamy Klientowi kontrolować jego kampanię SEO na każdym etapie realizacji. Współpraca oparta jest na krótkiej umowie, bez „gwiazdek” i dodatkowych zapisów w regulaminach. Umowę otrzymujesz do swobodnego zapoznania się, w dogodnej formie, np. mailowo.
Rozwiązania na miarę
Twoja strona jest wyjątkowa – dlatego zawarcie umowy będzie poprzedzone analizą Twoich konkretnych potrzeb, potencjału strony i … aktywności Twojej konkurencji w wyszukiwarkach. Dostęp do licznych usług wspierających SEO pozwoli Ci oczekiwać kompleksowego i indywidualnego podejścia.

Unikalna wartość dodana w modelu SEO Cloud:

Szerokie pozycjonowanie
Budowanie maksymalnej widoczności całego serwisu na setki, a nawet tysiące słów kluczowych, bez limitu liczby promowanych haseł.
Gwarancja widoczności
Wpisane do umowy, że osiągniesz dany próg widoczności w 3 miesiącu współpracy.
Krótszy okres oczekiwania na pierwsze efekty
niż przy tradycyjnym modelu pozycjonowania opartym o promocję wąskiej listy wyrażeń kluczowych.
Rzetelne raporty
Szczegółowe dane o widoczności Twojego serwisu z niezależnego narzędzia Google Search Console.
Akademia Sunrise
W cenie usługi dostarczamy praktyczny kurs SEO dla Ciebie lub Twoich pracowników, w przystępnej, ciekawej formie.

Poznaj warunki współpracy już dziś - zapraszamy do kontaktu.

Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się