61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Wist

Wist

Już od niemal roku firma Wist powierza promocję serwisu www pozycjonerom z Sunrise System. Przyciągnęła nas kompleksowość usługi: od badania kondycji strony, przez doradztwo, jak ją poprawić aż do profesjonalnego pozycjonowania w najpopularniejszej wyszukiwarce.

Ponieważ częścią naszej oferty jest świadczenie usług pomocnych reklamodawcom - na przykład montaż ekspozytorów - zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest przemyślany marketing. Dzięki Sunrise System nasza reklama w Internecie jest przemyślana strategicznie, skuteczna oraz pozytywnie odbierana przez osoby, które trafią na nas właśnie za sprawą tej formy reklamy, czyli wykorzystania wyszukiwarki.

Cieszymy się, że jesteśmy na pierwszej, najlepiej postrzeganej stronie wyników wyszukiwania - i to po rozsądnych cenach. Negocjując umowę z Sunrise System, otrzymaliśmy zindywidualizowaną propozycję umowy, pomoc przy doborze fraz kluczowych oraz warunki finansowe adekwatne do sieciowej popularności tych właśnie wyrażeń. Rekomendujemy działania i rzetelność poznańskiej Spółki za jakość usług i bardzo dobre podejście do klienta.

Paweł Sowa
Specjalista ds. marketingu i rozwoju PUH "Wist"
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się