61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Watt S.A.

Watt S.A.

O skuteczności Sunrise System przekonaliśmy się podczas promocji dwóch naszych serwisów internetowych. Wynegocjowane umowy optymalnie odpowiadały aktualnym potrzebom Watt S.A. oraz zawierały istotny dla nas zapis budżetowy, ograniczający maksymalne miesięczne wydatki na pozycjonowanie.Po sfinalizowaniu negocjacji podjęte zostały prace, które wkrótce przyniosły pierwsze znaczące wzrosty pozycji. Kilka tygodni wytężonej pracy specjalisty ds. pozycjonowania pozwoliło zdobyć oraz ustabilizować miejsca na pierwszej stronie wyników wyszukiwania dla niemal wszystkich wybranych przez nas słów kluczowych.

Wzorowy przebieg współpracy na każdym etapie nadzorowany był przez dedykowanego opiekuna, odpowiadającego na nasze pytania związane z prowadzonymi pracami oraz przygotowującego propozycje zmian w umowie zgodnie z naszymi oczekiwaniami i sugestiami.

W związku z powyższym Watt S.A. pragnie wyrazić swoje zadowolenie z trwającej współpracy oraz podkreślić proklientowskie nastawienie Sunrise System. Pozycje, jakie osiągają obecnie strony internetowe naszej firmy są najlepszym dowodem na to, że firma ta słusznie jest jednym z liderów pozycjonowania w Polsce a firma WATT liderem w branży techniki solarnej.

Robert Ziemniak
Informatyk w Watt S.A.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się