61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

vitbis

vitbis

Sklep internetowy oparty o platformę WooCommerce.

VITBIS sp. z o. o. to największy producent szklanych ozdób choinkowych w Polsce, działający nieprzerwanie od 1953 roku. Rozpoczęta w 2012 roku współpraca z Sunrise System miała na celu weryfikację, jak pozycjonowanie przełoży się na zyski biznesowe naszej firmy.

Już po kilku tygodniach od osiągnięcia pozycji w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania Google liczba zamówień na nasze produkty znacząco wzrosła. Co istotne, wypracowanie miejsc na samym szczycie naturalnych wyników wyszukiwania zbiegło się w czasie z najgorętszym dla nas okresem świątecznym, co dało nam możliwość bezpośredniego zestawienia danych sprzed i po rozpoczęciu promocji w Internecie.

Dodatkowym atutem Sunrise System była elastyczność przygotowanej umowy. Z uwagi na specyfikę branży, w jakiej działa VITBIS, przygotowano dla nas indywidualną ofertę, w ramach której miesięczny limit budżetowy zostaje obniżony o ponad połowę poza sezonem świątecznym. W rezultacie opłacalność i bezpieczeństwo długofalowej inwestycji w pozycjonowanie były i są bardzo wysokie.

Dzięki skuteczności Sunrise System, firma VITBIS sp. z o. o. odnotowała nie tylko zyski wizerunkowe, związane z obecnością w wynikach wyszukiwania, ale również realny wzrost ilości zamówień. Nasze oczekiwania względem pozycjonowania zostały całkowicie spełnione i mamy nadzieję na dalsze, znakomite rezultaty kontynuowanej współpracy.

Dr inż. Janusz Prus – Prezes Zarządu
Prezes Zarządu
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się