61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

vip-catering

vip-catering

Dla VIP Catering najlepszą promocją są referencje od dotychczasowych klientów. Współtworzyliśmy tak wiele udanych imprez, że dobra opinia ukształtowała się sama. Zdajemy sobie jednak sprawę, że do nowego klienta trzeba docierać różnymi ścieżkami, a już pozyskanego - utwierdzać w przekonaniu, że dobrze wybrał.

Pozycjonowanie strony to naturalna droga trafiania do klienta - kto nie szuka czegokolwiek przy pomocy wyszukiwarki? Ponieważ jednak pozycjonowanie wymaga znacznych nakładów czasu i zaangażowania, powierzyliśmy pieczę nad naszą stroną profesjonalistom - Sunrise System. Jako firma o renomie lidera, Sunrise System budziło zaufanie już na wstępie. Naszym serwisem zajął się najpierw specjalista związany z marketingiem, który przygotował audyt strony pod kątem wyszukiwarek. Wnioski wyciągnięte z tego badania wykorzystał indywidualny opiekun naszej strony, który zoptymalizował serwis pod kątem robotów sieciowych i rozpoczął promocję firmy VIP Catering za pomocą serii artykułów tematycznych. I to wszystko rzeczywiście przyniosło pożądany efekt: miejsca naszej witryny na najważniejszej, pierwszej liście wyników wyszukiwania. Nie sposób przecenić tej formy reklamy, której w dodatku nikt nie postrzega jak reklamy. Klienci widzą nas, wchodzą na stronę, dostrzegają nasze atuty.

Nasza siła przekonywania wzrosła dzięki pozycjonowaniu przez profesjonalistów z Sunrise System, wystawiamy więc jak najlepsza rekomendację: za zaangażowanie, fachowość i warunki finansowe adekwatne do usługi.

Janusz Kaczmarek
Współwłaściciel Vip Catering
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się