Wyższy standard skuteczności
Klienci

VIDOK Sp. z o.o.

VIDOK Sp. z o.o.

Współpracę z poznańską firmą Sunrise System Sp. z o.o. rozpoczęliśmy w październiku 2011 roku. Zależało nam na usłudze, dzięki której, w dość krótkim czasie, będziemy mogli sprawdzić skuteczność podejmowanych prac.

Idealnym rozwiązaniem okazał się Pakiet SEM Concierge, łączący w sobie pozycjonowanie, kampanię linków sponsorowanych oraz promocję w popularnych serwisach społecznościowych, takich jak Twitter i Facebook. Podczas zaledwie trzech miesięcy współpracy, specjaliści z Sunrise System wykazali się dużym profesjonalizmem, który przełożył się na znaczny wzrost liczby odwiedzin naszej strony. Precyzyjny dobór wyrażeń kluczowych, systematycznie prowadzone działania, a także ciekawe inicjatywy spowodowały, że aż 10 z 12 pozycjonowanych fraz znalazło się na czołowych miejscach w rankingu wyszukiwarki Google. Zaskoczyła nas również elastyczność kampanii linków sponsorowanych. W dowolnym momencie możemy zmieniać treść reklam, a także dobierać lub usuwać wyrażenia. Dla nas to prawdziwy strzał w dziesiątkę.

Mając na uwadze profesjonalizm Spółki oraz znakomite rezultaty promocji podjęliśmy decyzję o przedłużeniu współpracy w ramach wybranego wcześniej modelu. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy Sunrise System Sp. z o.o. jako firmę godną zaufania i z niecierpliwością oczekujemy kolejnych rezultatów.

Artur Rysz
Dyrektor ds. Handlu i Marketingu VIDOK Sp. z o.o.
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się