61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci

tribo

tribo

Celem kampanii linków sponsorowanych dla strony tribo.pl było wypromowanie jej w wyszukiwarkach od zaraz. Strona jest pozycjonowana przez Sunrise System, co przynosi wzrost jej pozycji długofalowo, jednocześnie zależało nam na skupieniu wzroku internauty na linku. Nie chcieliśmy dopuścić, by wśród wyników sponsorowanych prym wiodła nasza konkurencja.

W tej chwili na najważniejsze wyrażenia jesteśmy wysoko, na podświetlonym polu, co czyni naszą ofertę bardzo widoczną w Internecie. Praktycznie każda zainteresowana osoba, potencjalny klient, może trafić na stronę, która prezentuje produkty najwyższej jakości i dostosowane do najsurowszych norm.

Kampania rozpoczęła się w listopadzie i trwa nieprzerwanie pod okiem certyfikowanych specjalistów Google AdWords zatrudnionych w Sunrise System. Otrzymaliśmy rzeczowe wsparcie przy projektowaniu strategii reklamy: pomoc w doborze najtrafniejszych słów kluczowych i redagowaniu treści linków. Regularne raporty dają nam wgląd w efektywność i koszty kampanii, a dostęp do Panelu Klienta - pełna wolność we wprowadzaniu zmian. Rekomendujemy Sunrise System jako właściwy wybór dla wszystkich, którzy chcą się reklamować w wyszukiwarkach - przekonaliśmy się, że kampania linków także może być promocją długofalową i płatną za efekt.

Jerzy Burzyński
Prezes Zarządu Tribo Sp z o.o.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się