61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci

TRADEMAR Marcin Litwińczuk

TRADEMAR Marcin Litwińczuk

Współpraca firmy Trademar z Sunrise System rozpoczęła się we wrześniu 2012 roku. Spośród kilku konkurencyjnych ofert to właśnie propozycja firmy z Poznania najpełniej spełniła nasze oczekiwania związane z promocją sieci salonów podłóg Premium Wood w Internecie.

Przedstawiony Pakiet SEM Concierge zawierał wszystkie te elementy, które w naszej opinii pozwoliłyby osiągnąć najlepsze rezultaty w wyszukiwarkach internetowych. Obok pozycjonowania serwisu na wybrany przez nas zestaw fraz kluczowych, prowadzona była też kampania AdWords, stworzone zostały profile marki Premium Wood w sieciach społecznościowych Facebook i Twitter, a dla każdego z salonów stworzono wizytówkę w usłudze Miejsca Google.

Kontrola i analiza prowadzonych prac możliwa była dzięki wykorzystaniu narzędzi analitycznych oraz comiesięcznych raportów, przygotowywanych przez indywidualnego opiekuna naszej firmy.Szybko też przekonaliśmy się do skorzystania z dodatkowej usługi – Performance Marketing Visitors, którą wybraliśmy dla dwóch prowadzonych przez nas sklepów internetowych. Jej celem było zwiększenie ruchu na stronach, a przez to zwiększenie ich rozpoznawalności oraz poprawienie wyników sprzedaży.

Od samego początku współpraca z Sunrise System przebiegała bardzo sprawnie. Stały kontakt oraz szeroko zakrojone działania przynosiły oczekiwane rezultaty. Z biegiem czasu podjęliśmy decyzję o intensyfikacji prac związanych z pozycjonowaniem najważniejszych dla nas fraz kluczowych, po raz kolejny płynnie zmieniając i dostosowując charakter współpracy do aktualnych potrzeb rynkowych.

Nieprzerwanie inwestujemy też w kampanie AdWords, prowadzone przez certyfikowanych specjalistów Sunrise System. W rezultacie widoczność naszej marki na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google jest jeszcze większa, co pomnaża osiągane zyski wizerunkowe i finansowe.Rzetelne wywiązanie się ze wszystkich zleconych zadań w ramach Pakietu SEM Concierge, usługi Marketingu Efektywnościowego oraz Pozycjonowania spełniło nasze oczekiwania względem promocji marki Premium Wood w wyszukiwarkach internetowych.

W uznaniu zaangażowania, a przede wszystkim skuteczności Sunrise System, Trademar pragnie wystawić jak najlepszą ocenę wszystkim specjalistom firmy oraz zarekomendować ich usługi innym przedsiębiorcom.

Marcin Litwińczuk
Właściciel TRADEMAR Marcin Litwińczuk
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się