Wyższy standard skuteczności
Klienci

TRADEMAR Marcin Litwińczuk

TRADEMAR Marcin Litwińczuk

Współpraca firmy Trademar z Sunrise System rozpoczęła się we wrześniu 2012 roku. Spośród kilku konkurencyjnych ofert to właśnie propozycja firmy z Poznania najpełniej spełniła nasze oczekiwania związane z promocją sieci salonów podłóg Premium Wood w Internecie.

Przedstawiony Pakiet SEM Concierge zawierał wszystkie te elementy, które w naszej opinii pozwoliłyby osiągnąć najlepsze rezultaty w wyszukiwarkach internetowych. Obok pozycjonowania serwisu na wybrany przez nas zestaw fraz kluczowych, prowadzona była też kampania AdWords, stworzone zostały profile marki Premium Wood w sieciach społecznościowych Facebook i Twitter, a dla każdego z salonów stworzono wizytówkę w usłudze Miejsca Google.

Kontrola i analiza prowadzonych prac możliwa była dzięki wykorzystaniu narzędzi analitycznych oraz comiesięcznych raportów, przygotowywanych przez indywidualnego opiekuna naszej firmy.Szybko też przekonaliśmy się do skorzystania z dodatkowej usługi – Performance Marketing Visitors, którą wybraliśmy dla dwóch prowadzonych przez nas sklepów internetowych. Jej celem było zwiększenie ruchu na stronach, a przez to zwiększenie ich rozpoznawalności oraz poprawienie wyników sprzedaży.

Od samego początku współpraca z Sunrise System przebiegała bardzo sprawnie. Stały kontakt oraz szeroko zakrojone działania przynosiły oczekiwane rezultaty. Z biegiem czasu podjęliśmy decyzję o intensyfikacji prac związanych z pozycjonowaniem najważniejszych dla nas fraz kluczowych, po raz kolejny płynnie zmieniając i dostosowując charakter współpracy do aktualnych potrzeb rynkowych.

Nieprzerwanie inwestujemy też w kampanie AdWords, prowadzone przez certyfikowanych specjalistów Sunrise System. W rezultacie widoczność naszej marki na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google jest jeszcze większa, co pomnaża osiągane zyski wizerunkowe i finansowe.Rzetelne wywiązanie się ze wszystkich zleconych zadań w ramach Pakietu SEM Concierge, usługi Marketingu Efektywnościowego oraz Pozycjonowania spełniło nasze oczekiwania względem promocji marki Premium Wood w wyszukiwarkach internetowych.

W uznaniu zaangażowania, a przede wszystkim skuteczności Sunrise System, Trademar pragnie wystawić jak najlepszą ocenę wszystkim specjalistom firmy oraz zarekomendować ich usługi innym przedsiębiorcom.

Marcin Litwińczuk
Właściciel TRADEMAR Marcin Litwińczuk
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się