Wyższy standard skuteczności
Klienci

toporow

toporow

Stylowy pensjonat Toporow został wyróżniony przez wojewodę jako Małopolski As Turystyki, a nasi goście doceniają wygodne noclegi i możliwość organizowania konferencji i szkoleń wśród pięknego krajobrazu. Mając tyle atutów, nasz pensjonat zasługuje na dobrą reklamę, przede wszystkim w Sieci, gdzie klienci poszukują hoteli najczęściej. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z firmą przodującą na rynku usług internetowych - z Sunrise System z Poznania.

Kampanię w wyszukiwarkach rozpoczęliśmy od emitowania linków sponsorowanych Google AdWords. Specjalista zatrudniony w Sunrise System ustawił parametry naszej kampanii zgodnie z wymaganiami wyszukiwarki. Posiadany przez niego certyfikat upewnił nas o pełnym profesjonalizmie usługi. Dzięki linkom nasza oferta niemal natychmiast po nawiązaniu współpracy z Sunrise System była widoczna obok naturalnych wyników wyszukiwania, co pozwoliło na umacnianie marki wśród internautów.

Teraz stawiamy na obecność w naturalnych wynikach - profesjonalny pozycjoner promuje nasz serwis według wyróżniających naszą ofertę fraz kluczowych. Początkowo nawet nie ponosiliśmy kosztów tej usługi - wstępny okres pozycjonowania w Sunrise System objęty jest bowiem promocją - płaci się złotówkę za wyrażenia! Wycena wyrażeń w późniejszym etapie umowy jest oparta na rozsądnym cenniku, ustalonym na podstawie konkurencyjności fraz. Jednocześnie płacimy wyłącznie za efekt - pozycję strony reklamującej pensjonat w pierwszej dziesiątce. Daje nam to gwarancję, że pracownicy Sunrise System dołożą wszelkich starań, by ten efekt osiągnąć. Rekomendujemy firmę pozycjonerską za profesjonalizm, korzystne warunki płatności oraz skuteczność - w Internecie jesteśmy widoczni.

Janusz Topór
Firma Handlowo - Usługowa "Toporow"
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się