61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Thyssenkrupp

Thyssenkrupp

Zorientowanie na klienta pozwoliło firmie Thyssenkrupp Energostal na zdobycie dobrej pozycji rynkowej i przyciągniecie licznych, lojalnych klientów - 13 lat działalności wystarcza, by wypracować dobrą strategię w branży hutniczej. Oczywiście, nowe metody zwiększania siły marketingowej są jak najbardziej wykorzystywane. Należy do nich pozycjonowanie - sposób na zdominowanie rynku internetowego i dotarcie do sprofilowanego klienta.

Optymalizację i pozycjonowanie naszej strony www od 2007 do 2013 roku realizowała firma Sunrise System. Dzięki widoczności w wyszukiwarkach internauta zainteresowany naszymi produktami widział nas na pierwszej stronie wyników, a więc częściej trafiał na naszą stronę i ma szansę zapoznać się z ofertą.Korzyści z pozycjonowania są zatem oczywiste. A koszty? Dostosowane do wyrażeń i wypracowanych pozycji. Ze względu na efekty i wygodne warunki umowy rekomendujemy Sunrise System jako przedsiębiorstwo bardzo pomocne w rynkowym awansie swoich klientów w przestrzeni sieciowej.

Maciej Kowalewski - Szef Działu Marketingu
ThyssenKrupp Energostal S.A.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się