61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Tepi

Tepi

Sklep internetowy oparty o platformę PrestaShop.

Współpraca firmy "TePi" z Sunrise System trwa nieprzerwanie od 2008 roku i z tej perspektywy czasowej możemy ocenić ją jako udaną i satysfakcjonującą. Zachęceni ciekawą i korzystną ofertą na reklamę w wyszukiwarkach podpisaliśmy z Sunrise System umowę na pozycjonowanie. Stroną zajęto się w sposób bardzo profesjonalny i zgodnie z nadziejami marketingowymi, jakie pokładamy w poszerzaniu promocji o przestrzeń internetową.

Zarówno rzetelność podejmowanych zgodnie z umową czynności optymalizacyjnych i pozycjonerskich, jak i forma komunikacji ze strony pracowników Sunrise System spełniają nasze oczekiwania i wskazują, że jest to firma nie tylko skuteczna, ale także przyjaźnie nastawiona do klienta i dobrze identyfikująca jego potrzeby w zakresie reklamy w Internecie.

Satysfakcjonujący jest także konkretny efekt ich działań: nasza strona uzyskuje z miesiąca na miesiąc lepsze pozycje w wynikach wyszukiwania na ważne dla nas słowa kluczowe, co pozwala nam cieszyć się widocznością w Internecie i zwiększonymi możliwościami docierania do klientów. Możemy zatem z przekonaniem polecać Sunrise System jako dobrego partnera w interesach.

Piotr Truszkowski
Dyrektor "TePi" Specjalistyczne Usługi Stolarskie i Wyposażania Wnętrz
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się