61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

TECH-MED

TECH-MED

Sklep internetowy oparty o platformę IdoSell Shop.

TECH-MED to rodzinna firma, która istnieje na polskim rynku medycznym od 1949 roku. Jesteśmy uznanym producentem, eksporterem i importerem sprzętu medycznego.
Współpracę z firmą Sunrise System nawiązaliśmy w 2016 roku. Początkowo opierała się ona na pozycjonowaniu wybranych wyrażeń kluczowych. Efekty były zaskakujące – 50% fraz w TOP1 i ponad 80% w TOP10! Już po roku byliśmy blisko maksymalnego wykorzystania potencjału wybranych wyrażeń kluczowych, który jednak nie stanowił granicy potencjału naszej strony. Nasz indywidualny doradca zarekomendował przeniesienie współpracy na usługę SEO Cloud, czyli promocji bez ograniczeń! Już po 3 miesiącach, odnotowaliśmy wzrost widocznych w Google fraz o ponad 50%!
Te statystyki udowadniają, że SEO Cloud to promocja bez ograniczeń – zarówno w aspekcie zakresu współpracy jak i jej efektów!

Grzegorz Gajewski
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się