61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Tani Busik

Tani Busik

Oferujemy usługi transportowe na terenie całej Polski, jednak nigdy nie byliśmy w pełni zadowoleni z efektywności naszej strony Internetowej. Nasza branża charakteryzuje się dużą konkurencyjnością, dlatego jako firma rodzinna zdecydowaliśmy się na podjęcie działań związanych z e-marketingiem. Postanowiliśmy zaufać Sunrise System – firmie, która od samego początku zaimponowała nam profesjonalizmem i zaangażowaniem, a przede wszystkim pomysłem i strategią na widoczność naszej strony w Internecie.
W pierwszym kroku zaproponowano nam przygotowanie nowej strony opartej na technologii Website LEADer. Dzięki niej wyeliminowaliśmy wszystkie błędy starej witryny i odświeżyliśmy jej wygląd. Zespół projektowy w niecałe trzy tygodnie stworzył projekt nowego serwisu, a my na każdym etapie prac mogliśmy wprowadzać zmiany i konsultować je z opiekunem.
Nasza strona internetowa została w pełni przygotowana do dalszego etapu współpracy, czyli pozycjonowania. Po czasie przyszły efekty, co potwierdzają liczby – aż 6-krotny wzrost liczby wejść na stronę!
Jesteśmy bardzo zadowoleni i z pełną odpowiedzialnością polecamy Sunrise System wszystkim przedsiębiorcom, którzy chcą poprawić jakość swojej strony internetowej pod kątem atrakcyjności i efektywności. Jesteśmy przekonani, że przyczyni się to do lepszych wyników całej firmy!

Jadwiga Taradejna
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się