61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

systemax

systemax

Sunrise System sp. z o.o. pozycjonuje firmową stronę Systemax Wojciech Podemski - www.systemax.pl - od 1 stycznia 2010 roku, można więc powiedzieć, że reklama w Internecie otworzyła nowy etap w działaniach marketingowych firmy. Naszym celem było zwiększenie ruchu na stronie internetowej i większa liczba zapytań ofertowych skutkujących skorzystaniem przez klientów z naszych usług.

Systemax specjalizuje się w szkoleniach i doradztwie w zakresie ochrony środowiska, bezpieczeństwa pracy i zarządzania jakością - w tej branży najłatwiej pozyskiwać nowych klientów przez Internet, będąc widocznym po wpisaniu przez nich konkretnych zapytań do wyszukiwarki.

Oferta Sunrise System trafiła nam do przekonania dzięki indywidualnemu podejściu oraz kompleksowości. Doradca z zespołu Sunrise System zaproponował nam rozwiązania adekwatne do możliwości i potencjału naszej strony oraz pozwalające na promocję strony pod kątem konkretnej grupy odbiorców. Miło wspominamy proces ustalania warunków współpracy: partnerska atmosfera i wspólnie wypracowane ustalenia dały nam poczucie, że serwis Systemax'u trafił w dobre ręce. Te założenia sprawdziły się bardzo szybko, bowiem szybko pojawiły się wyniki prac pozycjonera.

Dynamika wzrostu pozycji strony dzięki pozycjonowaniu jest satysfakcjonująca, a całokształt współpracy spełnia nasze oczekiwania - możemy rekomendować Sunrise System w przekonaniu, że metodologia działania poznańskiej firmy pozycjonerskiej jest receptą na budowanie sukcesu rynkowego.

Wojciech Podemski
Właściciel Systemax Wojciech Podemski
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się