61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Sylwia Piechaczek

Sylwia Piechaczek

Polecam nową formułę pozycjonowania oferowaną przez Sunrise System. Od trzech miesięcy korzystam z usługi SEO Cloud, rozwiązania, jakiego do tej pory nie spotkałam w reklamie internetowej. Zdecydowałam się przejść na nowy model współpracy po ponad półtorej roku kooperacji w ramach pozycjonowania skupiającego się na liście fraz kluczowych. Zależało mi na zwiększeniu widoczności i poszerzeniu działań pozycjonerskich bez drastycznego wzrostu kosztów.

Dostałam od indywidualnego Opiekuna Klienta propozycję skorzystania z nowej formy pozycjonowania, odbiegającej od dotychczasowej współpracy. Początkowo nastawiona byłam sceptycznie, z uwagi na przyzwyczajenie do promocji serwisu na określone frazy. Podczas rzeczowej rozmowy ze specjalistą dowiedziałam się, że nowa forma pozycjonowania ma na celu promocję całego serwisu. Wobec tego zamiast koncentrować się na osiągnięciu wyników tylko na wybranych frazach, często trudnych do pozycjonowania, Sunrise System proponuje wykorzystać potencjał szerszej listy fraz, również tych z „długiego ogona”. Ponadto dostałam gwarancję zwiększenia po 3 miesiącach liczby fraz, na które widoczna będzie moja witryna. Właśnie te czynniki skłoniły mnie do zaryzykowania.

Zgodnie z zapewnieniami po kwartale zwiększyła się widoczność mojej witryny oraz wzrosła liczba wyświetleń w naturalnych wynikach wyszukiwania. Strona uzyskuje wejścia z bardzo różnych zapytań. Jest to zasługą profesjonalnych i tematycznych treści oraz prac optymalizacyjnych, a przede wszystkim działania w bardzo szerokim spektrum wyrażeń kluczowych. Dzięki odejściu od pozycjonowania krótkiej listy słów kluczowych docieram do szerszego grona odbiorców. Przekłada się to na zwiększenie liczby zamówień od momentu współpracy w ramach usługi SEO Cloud.

Błyskawiczne efekty nowej formy pozycjonowania bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Innowacyjne podejście do tematu przez Sunrise System świadczy o wyczuciu branży przez pracujących tam specjalistów. To oraz świetne rezultaty z ostatniego kwartału utwierdzają mnie w przekonaniu, że współpracuję z najlepszymi w branży.

Sylwia Piechaczek
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się