61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci

"Style Factory" Radosław Skwierawski

Sklep internetowy oparty o platformę Shoper.

Zainteresowaliśmy się reklamą w Internecie z uwagi na chęć zwiększenia sprzedaży oraz popularyzację naszej marki. Zależało nam, aby do sklepu wyczesani.com trafiały osoby poszukujące dobrych produktów fryzjerskich. W tym celu nawiązaliśmy współpracę z kilkoma firmami, ale bez efektu. Dopiero współpraca z firmą Sunrise System pozwoliła odzyskać nam wiarę, że na tym rynku są profesjonaliści.

Działania promocyjne rozpoczęliśmy od kampanii AdWords, którą prowadziła dla nas Pani Anna Bumbar, certyfikowany Specjalista Google AdWords. Efekty były dla nas bardzo zadowalające i postanowiliśmy poszerzyć zakres współpracy o usługę pozycjonowania. Tu również się nie zawiedliśmy.

W krótkim czasie ważne dla nas wyrażenia kluczowe znalazły się w na wysokich pozycjach w naturalnych wynikach wyszukiwania, część z nich – w ścisłej trójce. Zyskaliśmy większą widoczność w Internecie, a także większe zainteresowanie zakupem produktów. Nasza strona stała się przyjaźniejsza nie tylko dla robotów Google, ale również dla Klientów.

Dobrze umotywowane argumenty specjalistów zachęciły nas do rozbudowy witryny, w czym pomagali nam eksperci Sunrise System ds. Pozycjonowania oraz Copywritingu. Dziękujemy za owocną współpracę całemu zespołowi, pracującemu nad promocją naszej witryny. Jednocześnie polecamy firmę Sunrise System wszystkim, którzy szukają doświadczonych specjalistów w zakresie reklamy w Internecie.

Radosław Skwierawski
"Style Factory"
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się