61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Studio Wnętrz Ostrołęka

Studio Wnętrz Ostrołęka

Kontakt ze strony firmy Sunrise System przyczynił się do nowej odsłony marki STUDIO WNĘTRZ OSTROŁĘKA w Internecie - a wszystko za sprawą nowoczesnej strony w technologii Wesbite Leader, połączonej z szerokim pozycjonowaniem SEO Cloud!

Nawiązując współpracę zależało mi na zaktualizowaniu strony, przy jednoczesnym zachowaniu drobiazgowości charakterystycznej dla branży wykończeniowej. Chciałem, aby Klienci mogli swobodnie poruszać się po serwisie, a także by wyróżniał się on na tle konkurencji. Zależało mi również na zwiększeniu jego widoczności na takie frazy jak: tapety, podłogi, drzwi, beton architektoniczny itp. Firma Sunrise System zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. W ramach jednego projektu osiągnęliśmy obydwa interesujące mnie cele. Mamy nową, designerską stronę – wyposażoną w ciekawe efekty wizualne oraz formularze. Nasza strona osiągnęła widoczność na ponad 550 wartościowych słów kluczowych (już po pół roku od nawiązania współpracy), dzięki której strona notuje ponad 6 500 wyświetleń! O rezultatach jesteśmy informowani, dzięki systematycznym i przejrzystym raportom.

Polecam tę firmę, jej specjaliści już podczas pierwszego kontaktu potrafią trafnie ocenić specyfikę działania przedsiębiorcy, a następnie umiejętnie wpasowywać ją w środowisko wyszukiwarki Google.

Tomasz Chrostek
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się