61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Studio Jogi Macieja Rudzińskiego

Studio Jogi Macieja Rudzińskiego

Studio Jogi Macieja Rudzińskiego to miejsce, gdzie każdy – niezależnie od wieku i kondycji – może popracować nad swoim ciałem i duchem. Aby zachęcić ludzi do tej formy rozwoju, rekreacji czy rozrywki, jaką jest joga w różnych odmianach, staramy się trafić do nich z wyważonym, nieinwazyjnym przekazem. Internet jest świetnym medium przekazu do trafionej grupy odbiorców, szczególnie, jeśli postawi się na pozycjonowanie.

Nasza firma nawiązała współpracę z Sunrise System, by zaakcentować obecność Studio w Sieci. Specjalista z Sunrise System pomógł nam w doborze fraz kluczowych, dzięki którym internauci wyszukują miejsc podobnych do naszych. Przydzielono nam także opiekuna pozycjonowania, który zajął się naszym serwisem od strony programistycznej, a jednocześnie językowej: zaproponował podlinkowanie naszej strony za pomocą artykułów merytorycznych, dzięki którym tworzone jest zaplecze tekstowe i informacyjne.

Chwalimy sobie współpracę z Sunrise System, ponieważ warunki umowy są szczegółowe, co wyklucza ewentualne wątpliwości. Jednocześnie poziom rozmów i profesjonalizm prac, raportów nie pozostawia nic do życzenia. Sunrise System to motor rozwoju w Internecie i dobry wspólnik w interesach.

Maciej Rudziński
Właściciel Studio Jogi Macieja Rudzińskiego
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się