61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

STOKROTKA

STOKROTKA

Jesteśmy nowoczesną siecią handlową i działamy na rynku od 28 lat. Z racji tego, że chcemy pielęgnować nasz rozwój i dać możliwość prowadzenia biznesu każdemu kto chce rozpocząć własną działalność pod marką naszej sieci, zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z agencją Sunrise System w zakresie promocji naszego serwisu internetowego, którego głównym celem jest zapoznanie przedsiębiorców z ofertą franczyzową sieci Stokrotka.

Na promowanie serwisu w Sunrise zdecydowaliśmy się przede wszystkim ze względu na możliwość przygotowania indywidualnej strategii biznesowej dopasowanej do naszych potrzeb. Działamy wspólnie od lipca 2020 roku, a pierwsze efekty pozycjonowania naszego serwisu były widoczne już w trzecim miesiącu współpracy! Na ten moment notujemy 3-krotne zwiększenie ilości wyświetleń oraz 2 razy więcej wejść na stronę! Oprócz tego, dzięki usłudze Seo Cloud i pozycjonowaniu na tzw. chmurę wyrażeń jesteśmy widoczni w TOP 10 na niemal 350 słów kluczowych.

Po półtora roku śmiało możemy polecić firmę Sunrise System – to zaufany kontrahent, któremu warto powierzyć swój serwis internetowy nie tylko ze względu na widoczne efekty, ale również na komfort współpracy, który daje stały kontakt i profesjonalne doradztwo partnera.

Andrzej Kowalczyk
Specjalista ds. marketingu
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się